کانون شاهین
دانلود موزیک ویدیو حمید عسکری , بیو گرافی محسن لرستانی , سريال دختران حوا , جدیدترین لباس نامزدی ساده وشیک , دانلود اهنگ جدید فرزاد فرزین به نام من و تو , عکس های عاشقانه با کیفیت , شعری عاشقانه از حافظ , دانلود اهنگ جدید فاطمه گل , عکس بازیگران فیلم آفتاب مهتاب زمین , عکس ماشین bmw z4
رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام در اولين جلسه دوره جديد مجمع كه امروز شنبه با حضور اعضاي جديد تشكيل شد، با تبريك سال جديد و تشكر از حُسن همكاري كليه اعضاي دوره قبل و آرزوي موفقيت براي اعضايي كه در اين دوره حضور ندارند، به اعضاي جديد خيرمقدم گفت.

به گزارش ايسنا، آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در اين جلسه با اشاره به درايت و هوشمندي رهبري معظم انقلاب در نامگذاري امسال، اين نامگذاري را بسيار حساب شده و با توجه به شرايط موجود كشور عنوان كرد و افزود: حمايت از توليد، از ضروري‌ترين امور مقطع كنوني محسوب مي‌شود.

هاشمي‌رفسنجاني، حمايت از سرمايه را به دليل نيازهاي داخلي كشور مهم ارزيابي كرد و گفت: به نظر مي‌رسد اين موضوع در بخش‌هاي منابع انساني و طبيعي مقداري در معرض ركود است كه در هر دو بخش نياز به برنامه‌ريزي كامل، به روز و پيگيري جدّي، ضروري به نظر مي‌رسد.

وي توجه به حمايت از كار را نيز از ويژگي‌هاي خاص نامگذاري امسال توصيف كرد و گفت: نيروهاي كار موجود به ويژه تحصيل‌كرده‌ها كه به‌رغم آمادگي براي اشتغال، سرگردانند و همچنين صيانت از نيروهاي موجود در بخش‌هاي كشاورزي و صنعتي و مديريتي كشور بايد با توجه به تأكيد رهبري مورد توجه و عنايت خاص مسوولان قرار گيرد.

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام، ضرورت عملي كردن عناوين نامگذاري امسال را به دور از شعارزدگي و صرفاً تبليغاتي، مورد تأكيد قرار داد و گفت: از كليه دستگاه‌ها و مسوولان نظام، به ويژه قواي مقننه، اجرائيه و قضايي انتظار مي‌رود، براي عملي كردن اين شعار، اقدامات جدّي‌تري انجام دهند.

وي افزود: از دبيرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام نيز خواسته شده است، مراحل تحقق عملي و علمي اين كار در كميسيون خاص مجمع و در صورت لزوم كميسيون جديدي كه تشكيل مي‌شود، مورد توجه و عنايت جدّي و فوري قرار گيرد.

هاشمي‌رفسنجاني با توجه به تدوين سياست‌هاي كلي نظام در بخش‌هاي توليدي، صنعتي، كشاورزي و... و تقديم آن به رهبري انقلاب كه هنوز ابلاغ نشده است، از دبيرخانه مجمع تشخيص خواست، چنانچه در راستاي تحقق نامگذاري امسال ضرورتي براي بازنگري در سياست‌هاي قبلي و يا پيشنهاد عناوين جديد براي اخذ اذن رهبري لازم است اقدام كنند تا مجمع تشخيص مصلحت نظام در چارچوب وظايف خود، بتواند به تحقق عملي شعار امسال عمل كند.

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام تأكيد كرد: براي تحقق اين مهم لازم است نظارت بر اين سياست‌ها نيز موازي با تدوين آن جدّي گرفته شود كه اين كار مستلزم همكاري فعال‌تر مجلس و دولت است.

وي ابزار اميدواري كرد: دوره جديد مجمع تشخيص مصلحت نظام، دوره‌اي پركارتر و فعال‌تر از دوره‌هاي قبل باشد.

هاشمي‌رفسنجاني در پايان سخنان خود با توجه به تأكيد رهبري معظم انقلاب در حكم خود مبني بر حضور فعال كليه اعضا در جلسات و كميسيون‌هاي مختلف مجمع، از اعضاي جديد خواست تا با مطالعه شرح وظايف و برنامه‌هاي كميسيون‌هاي مختلف، آمادگي خود را براي عضويت كميسيون‌ها اعلام كنند.

سپس، ادامه بررسي و تدوين سياست‌هاي كلي اجتماعي نظام كه از جلسات قبل مجمع شروع شده بود، پيگيري شد و با حضور مسوولان مدعو ذيربط از وزارت اطلاعات، وزارت كشور، نيروي انتظامي و كميته امداد امام(ره) پس از بحث و بررسي‌هاي مبسوط اعضا، موارد ذيل به تصويب رسيد.

تبيين، ترويج و تحكيم فرهنگ و معارف اسلام (قرآن كريم و سيره پيامبر و اهل بيت(ع)) در زمينه‌هاي اعتقادي و احكام و اخلاق اسلامي در زندگي فردي، خانواده و مناسبات اجتماعي براساس اين موارد تحقق يابد:

1-1- تبيين و تبليغ و تحكيم اعتقاد به اصول بنيادين اسلام (توحيد، نبوت، امامت، عدل و معاد) و نقش سازنده آن در نگرش‌ها و مناسبات و رفتارهاي اجتماعي و ترويج تقواي الهي و اخلاق اسلامي در روابط و مناسبات اجتماعي به ويژه فرهنگ قرآني و اقامه نماز و انفاق و جهاد و امربه‌معروف و نهي‌ازمنكر و تلاش براي تحقق حقوق مردم نسبت به يكديگر و حقوق متقابل مردم و حكومت در چارچوب مباني اسلام و مكتب اهل بيت(ع).

2-1- پاسداري از قداست و حريم ارزش‌ها و سنت‌هاي اسلامي و اقامه احكام و شعائر الهي و بزرگداشت مناسبت‌هاي ديني و ملي و انقلابي و تقويت ارزش‌ها و آداب و رسوم و سنت‌هاي ملي و محلي مفيد و غيرمغاير با تعاليم اسلام در مناسبات و روابط اجتماعي.

3-1- تدوين و تبيين و ترويج سبك زندگي اسلامي ايراني.

4-1- شناخت و مقابله با آسيب‌ها و تهديدهاي اجتماعي كه عليه اسلام و هويت اسلامي ايراني و انقلاب اسلامي ساماندهي مي‌شوند.


نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط kanonshahin
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ