کانون شاهین
کانون شاهین
دانلود موزیک ویدیو حمید عسکری , بیو گرافی محسن لرستانی , سريال دختران حوا , جدیدترین لباس نامزدی ساده وشیک , دانلود اهنگ جدید فرزاد فرزین به نام من و تو , عکس های عاشقانه با کیفیت , شعری عاشقانه از حافظ , دانلود اهنگ جدید فاطمه گل , عکس بازیگران فیلم آفتاب مهتاب زمین , عکس ماشین bmw z4

برنامه 90، حدود 90 روز پس از آخرین برنامه اش از دیشب دوباره روی آنتن رفت.

به گزارش ایسنا، اولین برنامه نود در سیزدهمین دوره لیگ برتر درحالی برگزار شد که این برنامه با انتقاد شدید از فدراسیون فوتبال برای ضعف برنامه ریزی تقدیر از ملی پوشان آغاز شد و با صحبتهای رویانیان و رحیمی درباره قاسم دهنوی به پایان رسید.

در ابتدای این برنامه به داستان صعود تیم ملی به جام جهانی اشاره شد. در این بخش از برنامه، ماجرای صعود تیم ملی بعد از خط زدن رحمتی و عقیلی از تیم ملی و بازی ایران و عمان به عنوان سرآغاز ماجرای صعود تیم ملی به جام جهانی بود.

پس از این بخش صحبت های قوچان نژاد درباره صعود تیم ملی پخش شد. در ابتدا از او مثل خداداد عزیزی که پایه گذار صعود تیم ملی به جام جهانی 98 بود، یاد شد و گفته شد بازهم یک مشهدی تیم ملی را به جام جهانی برد. او در صحبت هایش ضمن ابراز خرسندی از حضور در تیم ملی گفت : در آن لحظه خیلی خوشحال بودیم. چه آنها که روی نیمکت بودند و چه کسانی که در میدان بودند. لحظات شیرینی بود و می دانستیم با یک گل به جام جهانی می رویم. کی روش با من تماس گرفت و ازم پرسید می خواهی به تیم ملی بیای؟ و من با خوشحالی قبول کردم. چراکه این یک افتخار برای من بود. نیم فصل به استاندارد لیژ آمدم و نمی دانم که بعد یک ماه چندان بازی نکردم. خوشحالم بازهم فرصت بازی به من داده شد و بازهم گلزنی کردم. در پایان فصل مربی جدید آمده و زیاد مرا خوب نمی شناسد. با این حال سعی خودم را می کنم تا بار دیگر در ترکیب ثابت قرار بگیرم.

در ادامه کفاشیان روی خط آمد و در آغاز صحبت هایش با اشاره به سختی هایی که برای صعود تیم ملی کشیده اظهار کرد: خرداد، ماه سختی بود و نفس راحتی کشیدم. در این یک ماه زیاد عرق ریختم و باید در آینده هم مسائل فوتبالی روی روال قرار بگیرد.

پس از صحبت های نخست علی کفاشیان کلیپی از اتفاقات مثبتی که در فدراسیون اتفاق افتاده، پخش شد. این اتفاقات مثبت شامل نایب قهرمانی فوتسال بانوان، قهرمانی فوتسال مردان. تقدیر از برترین های لیگ برتر، برخورد با تبانی دسته یک، 16 تیمه ماندن لیگ برتر، صعود تیم ملی و ... بود. کفاشیان پس از نمایش این تصاویر و در پاسخ به سوالی درباره میزبانی جام ملتها، اظهار کرد: گرفتن میزبانی یک موفقیت است. بعد از میزبانی نوجوانان، قصد داریم میزبانی جام ملتها را بگیریم. در این بین تهران، اصفهان، مشهد و تبریز مورد نظر است. متاسفانه آن اراده مورد نظر در بین دولت مردان نیست. تلاش داریم طی دو روز آینده کارها را انجام دهیم. با آقای سلطانی فر هم صحبت کردیم و امیدواریم هرچه سریعتر مسائل هر شود.

او در پاسخ سوالی درباره جوایز تیم ملی برای جام جهانی، بیان کرد: کی روش و سرپرست تیم به اضافه 25 بازیکن، حواله خودرو را دریافت کردند.

در ادامه برنامه کلیپی از دو جشن برگزار شده برای تیم ملی از سوی فدراسیون فوتبال به نمایش در آمد. در این کلیپ بشدت از فدراسیون انتقاد شد و کفاشیان پس از انتقادات فردوسی پور از این مراسم ها گفت: ما در حال آمدن به تهران بودیم. این یک دیدار نمادین بود. درباره بانوان هم باید بگویم درون زمین دست ما نبود.

در ادامه کلیپی از بانوان فوتسالیست ایران به نمایش گذاشته شد. یکی از آنها گفت: خانواده های ما در پای تلویزیون می خواستند ما را ببینند. در ادامه کفاشیان اظهار داشت: تا کنون دو سکه، به آنها داده شده و این تنها دست گرمی است. مطمئنا به آنها جوایز ویژه ای داده می شود.

فهیمه زارعی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان، در ادامه روی خط آمد و بشدت از بی برنامگی فدراسیون فوتبال انتقاد کرد. او حتی علی دایی را هم بی نصیب نگذاشت و گفت چطور اقای دائی می گویند بازیکنان فوتبل حقشان است که پول می گیرند، پس چرا ما نگیریم ؟ من شرمنده پدرم شده ام انقدر از او پول گرفته ام.

در ادامه کفاشیان در واکنش به صحبت های زارعی گفت: مطمئن باشید که بانوان فوتسالیستی به پاداشهایشان خواهند رسید. درباره عدم حضور بانوان در کنار زمین هم بگویم، مسئولان وزارت ورزش به ما گفتند که بانوان به کنار چمن نیایند.

در حالیکه چیزی حدود یک ساعت از آغاز برنامه گذشته بود، نود در صد پخش شد. فردوسی پور در این بخش و درباره دیدار تراکتور سازی و پرسپولیس و درگیری کریمی و دهنوی گفت: این دیدار یاد المپیک لندن را زنده کرد.

در ادامه پس از پخش دیدارهای استقلال اهواز برابر ذوب آهن و صبا برابر ملوان، کارشناس داوری در این باره صحبت کرد. او اعتقاد داشت یک گل استقلال اهواز به اشتباه خطا گرفته شده و تصمیمات داور در بازی صبا برابر ملوان صحیح است.

پس از این آیتم، پیش درآمدی درباره وضعیت پرسپولیس به نمایش گذاشته شد. در این پیش نمایش نحوه انتقال دایی را مورد بررسی قرار داد و از دور خوردن درخشان در ماجرای سرمربی گری پرسپولیس پرده برداشته شد و اشاراتی به رفتن و ماندن رویانیان در مدیریت پرسپولیس رفت در این میان با اشاره به قابلیت های فنی علی پروین، او متهم به دریبل زدن عباسی شد. در این میان هیات دولت هم از گزند این پیش نمایش در امان نماند و آنها به سیاسی کاری در چیدمان هیات مدیره پرسپولیس متهم شدند.

در ادامه دیدار پرسولیس برابر تراکتورسازی به نمایش گذاشته شد و از نکات جالب آن کنایه به علی کریمی برای حضور مجدد در میادین فوتبال بود.

پس از نمایش فوتبال پرسپولیس برابر تراکتورسازی، میرزا بیگی درباره پنالتی گرفته شده برای پرسپولیس گفت این پنالتی اشتباه بود. این کارشناس داوری با اشاره به فن کشتی دهنوی بر روی کریمی اعتقاد به گرفته نشدن یک پنالتی برای تراکتورسازی داشت. او سایر تصمیمات قهرمانی را درست دانست.

عسگری در ادامه روی خط برنامه 90 آمد و ضمن انتقاد از رفتارهای قهرمانی، اظهار کرد: یک داور نباید حرکات نمایشی داشته باشد. این یکی از مشکلات آقای قهرمانی است که با وجود تذکرات فراوان بازهم آنرا تکرار می کند. بحث ما روی رفتار داور با بازیکن است که شایسته نیست یک داور چنین رفتاری داشته باشد.

پس از صحبتهای عسگری، فردوسی پور به شدت از رفتارهای او که سلایق شخصی را در کارهایش مخلوط می کند انتقاد کرد. او گفت داوری فوتبال با این بی برنامه گیها لطمه می بیند.

در ادامه برنامه دیدار سپاهان برابر فولاد خوزستان به نمایش گذاشته شد.

در حالیکه دو ساعت از آغاز برنامه نود گذشته بود، کلیپی با نام داستان استقلال در دو ماه اخیر پخش شد.

این کلیپ با حضور استقلال در میان هشت تیم برتر آسیا پخش شد و به حضور قلعه نویی در خارج از ایران درحالیکه وضعیت مدیریت استقلال نامعلوم بود اشاره شد. در این کلیپ از استعفای فتح الله زاده با نام کار نخ نما یاد شد که بازهم جواب داد و او در استقلال ماندنی شد. در ادامه به نقل و انتقالات استقلال و جدایی جباری و تغییرات هیات مدیره استقلال اشاره شد.

در ادامه فردوسی پور با مسخره دانستن ماجرای مشت جباری که منجر به رفتن امیری به بیمارستان شده بود، اظهار کرد: جباری واقعا انقدر قدرت داشته که مثل اواندر هالیفیلد ( بوکسور معروف) مشت بزند؟

پس از صحبت های فردوسی پور، پیش نمایشی از دیدار استقلال برابر گسترش فولاد به نمایش درآمد و پس از آن این دیدار پخش شد. از نکات جالبی که در این دیدار اتفاق افتاده بود و از چشم دوربین برنامه نود پنهان نمانده بود، حضور یک پسربچه در میدان بود که در آغوش مهدی رحمتی جای گرفت و به جایگاه تماشاگران بازگشت.

در ادامه صحبت های رسول خطیبی درباره آقایی پخش شد. خطیبی گفت: چیزهایی هست که فوتبالی نیست، سه روز پیش از بازی، مربی حریف به مسئول تیم ما زنگ می زند و می گوید ما تو را می خواهیم. کجای دنیا این اتفاق می افتد؟ از آن طرف ما بارها می گفتیم آقایی را دعوت کنید اما الان که دعوتش کردند، از اول هفته مربی تیم ملی جوانان 300 هزار بار زنگ زده اند که باید به اردو بیایی؟

در ادامه آقایی هم صحبت کرد و با تایید صحبت های خطیبی گفت: چرا پیش از این بازی من را دعوت نمی کردند؟

پس از این تصاویر داوری دیدار سپاهان برابر فولاد و استقلال برابر گسترش فولاد پخش شد. کارشناس داوری اعتقاد داشت پنالتی اعلام شده به سود فولاد درست نبوده و درباره دیدار استقلال هم اعتقاد داشت کلیه تصمیمات داوری در این دیدار صحیح بوده است.

پس از صحبت های کارشناس داوری، میرشاد ماجدی رو خط آمد و درباره پیوستن برادرش به تیم ملی گفت: هر سرمربی کادرش را خودش انتخاب می کند و من دخالتی نداشتم. برادر من زمان حضور علی دوستی در تیم ملی، از آنالیزورها بود. ایشان از سرمایه هایی است که فدراسیون روی او سرمایه گزاری کرده است.

او در ادامه درباره اظهارات خطیبی صحبت کرد و افزود: دو ماه قبل من ایشان را در بدسنازی آکادمی دیدم. او گفت یک بازیکن داریم به اسم آقایی که آقای محمدی او را دعوت نمی کند. من با آقای علی دوستی صحبت کردم که به من گفتند که آقای ششگلانی، خودشان ایشان را معرفی کرده اند. من بیست و ششم استعفا دادم، پس از آن آقای علی دوستی به من گفتند که آقای خطیبی این بازیکن را نمی دهند. به من گفتند تماس بگیر، من هم به علی دوستی گفتم این کار را نمی کنم. اصرار آنها هم بخاطر سفر چین بوده است و اصلا من کاره ای نبودم که کاری را انجام دهم. من تا اخر این خط را هم می روم. آقای

خطیبی نمی خواهند قبول کنند که اشتباه کرده اند. ایشان هیچ مستنداتی ارائه نداده اند و متاسفانه هجمه ای علیه استقلال راه انداخته اند.

در ادامه خطیبی روی خط آمد و درباره صحبت های ماجدی گفت: صحبت های اولیه ماجدی را دعوت می کنم. آنها به ما گفتند آقایی را دو روز به ما بدهید تا با ما تمرین بکند. بعد از آن دیدار دوستانه برابر راه آهن داشتیم و از تیم ملی خواستیم تا او را به ما بدهند. استقلالی ها می دانستند او بازیکن تاثیر گذاری است. من به آقای مرادی گفتم پنجشنبه بازی داریم و شنبه آقایی را به شما می دهیم. ولی متاسفانه تماس ها ادامه یافت و من از آقایی خواستم تلفنش را خاموش کند. روز قبل از بازی، فدراسیون نامه ای داد به ما که اگر او نیاید او را محروم می کنیم. من گفتم بعد از بازی او را

به تیم ملی می دهیم ولی سرپرست تیم ملی به یکباره گفت که بخاطر مسائل رضایت نامه نمی خواهد دیگر بیاید. سوال من این است که اگر رضایت نامه اش مشکل داشته، چرا اصرار بر آمدن او بوده است؟

ماجدی: ما چه نقشی داشتیم که انقدر تهمت زده شد؟

خطیبی: ما تهمت نزدیم. منظور من شما نبودید. به هرحال شما سرپرست کمیته جوانان بودید.

ماجدی: مردم از کجا بدانند، منظور شما چه بوده است؟ در ضمن شما نیاز نیست کار را به من یاد دهید.

خطیبی: من یک سوال دارم و آن هم اینکه مگر شب بازی به بازیکن نامه می زنند؟

ماجدی: این مسئله به من ارتباطی ندارد. من کاره ای نبودم. من کی با بازیکن شما تماس گرفتم ؟ چون قلعه نویی گفته بازیکن خوبیه، کاربدی کرده است؟

خطیبی: به آقای علیپور گفتم به این بازیکن فشار وارد می کردند.

ماجدی: شما اخلاق مارا می شناسید، شما حاضر به تکذیب این ماجرا نشدید.

خطیبی : شما گفتی من مدرک ندارم. به شما مربوط نیست دارم یا نه؟ تهمت زده اند هواداران ما بی سواد هستند. ما نمی خواهیم در این شب های عزیز این صحبت ها را ادامه دهیم.

پس از این صحبت ها فردوسی پور تصمیم گرفت این قضیه را فیصله دهد و برنامه نود به سمت نظرات کی روش درباره برنامه لیگ رفت.

در این بخش فردوسی پور با مقایسه تعطیلات و زمان آغاز لیگ های مختلف با لیگ ایران، تلویحا نظرات کی روش را بی انصافانه دانست.

در ادامه پیش بازی از دیدار داماش و سایپا به نمایش گذاشته شد. در این بخش تماشاگران داماش گران بودن بلیط را عاملی برای کمتر به ورزشگاه آمدن، دانستند. اما رئیس هیات فوتبال گیلان، اعتقاد داشت این مسئله یک تورم عمومی در کشور است و فوتبال هم جزیی از جامعه است و تورم روی آن موثر است. پس از این پیش بازی، دیدار داماش برابر سایپا، فجرسپاسی برابر نفت تهران و راه آهن برابر مس کرمان به نمایش گذاشته شد.

در ادامه برنامه نود موضوعش را به سمت کتک خوردن طاهری، مربی سابق مس کرمان برد و صحبت های او، شهبازی مدیرعامل مس کرمان و محمدی مربی فعلی مس کرمان پخش شد.

طاهری ابتدا درباره کتک خوردنش صحبت کرد و گفت: اول شعار دادند، به تقوی توهین کردند ولی من چون جدا افتادم به من حمله کردند. آنها هرکس که نمی خواهد را با این کارها فراری می دهند. با آقای محمدی دوست هستم، ولی گله دارم. چرا مکالمه تلفنی من و شما را باید یک لیدر بداند؟ چرا وقتی یک لیدر مرا می زد می گفت مگر آقا محمدی نگفت نیا؟ چگونه است که محمدی را تشویق می کردند؟ اگر مرا نمی خواهید به مدیرعامل می گفتید. من که از هندبال نیامده بودم، من فوتبالی هستم. یک لیدر به من گفت به باشگاه گفتم دوازه می خواهند بریزند در تمرین اما کسی گوش نداد. وقتی من می گویم باشگاه مقصر است، می گویند چرا باشگاه را مقصر می دانی ؟ چاقو دستشان بودن و از من فیلم برداری هم کردند. اما هیچکس از باشگاه با من تماس نگرفت. من شرمنده تقوی هستم، زحمت تیم را کشیده بود. تقوی به من گفت اگر بمانم، رویم نمی شود دیگر به صورت تو نگاه کنم.

اکبر محمدی در واکنش به اظهارات طاهری مبنی بر اینکه یک لیدر از مکالمات او و طاهری خبر داشته است، اظهار کرد: خود طاهری می داند من که این صحبتها را هیچ جا نمی گویم. اگر بگویم جای گله برای آقای طاهری دارد. ایشان به مردم کرمان توهین کردند و من از بابت آن حادثه متاسفم.

شهبازی هم ابتدا با ابراز تاسف از کتک خوردن طاهری بیان کرد : من از نظر حقوقی و حقیقی متاسفم. این مسئله را مسئولین کرمان به جد پیگری می کنند. عده ای که منافعشان قطع شده این کارها را می کنند. بعد از حادثه هم به طاهری زنگ زدم ولی برنداشت. به همین دلیل همکارانم را فرستادم تا حالشان را بپرسند و حتی بلیط بازگشت ایشان به تهران را خودم تهیه کردم.

عزیزی خادم عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره پست جدیدش از سوی کفاشیان صحبت کرد و افزود: من به فرایند پاداش اعتراض دارم. ما برای مردم داریم تصمیم می گیریم. این روند درست نیست. در هر حال ایشان برای من سمتی را در نظر گرفته اما حکمش صادر نشده است.

در ادامه عزیزی خادم به انتقاد از کفاشیان پرداخت و گفت گرفتن هواپیما توسط من برای تیم ملی در رفتن به جام جهانی موثر بوده است. در این هنگام فردوسی پور گفت: این پستی که به شما داده اند فرمالیته است و شما را بازی داده اند.

در ادامه ماجرای پیوستن دهنوی به پرسپولیس موضوع اصلی برنامه نود شد. در این بخش از برنامه رحیمی و رویانیان درباره حضور دهنوی، خلیل زاده و یعقوب کریمی به گفتگو پرداختند.

رحیمی: اصلا بحث پرسپولیس و دهنوی نیست. من همیشه اعتقاد داشته ام پرسپولیس و استقلال سرمایه هستند. اما اسم بازیکنی که از دو جا پول بگیرد را چه باید بگذاریم؟ من در کمیته انضباطی گفتم هرکس دو جا قرارداد بست، محرومش کنید.

فردوسی پور: اما شجاع خلیل زاده و یعقوب کریمی هم با تیم شما قرارداد داشتند.

رحیمی: من خودم پیشنهاد دادم که محروم کنند. تا جایی که می دانم کریمی پولش را پس داده و درباره خلیل زاده با شیرینی صحبت کردیم که مقداری از آن را از پول دهنوی کم کنند.

رویانیان: چند بازیکن چنین وضعیتی داشته اند. من نمی خواهم بحث کنم چراکه با آقای رحیمی دوست هستم و با ایشان جلسه ای هم داشتیم. ما صحبت کردیم و همه چیز روشن شد. به دهنوی گفتم، شما بدهیتان را به سپاهان ندهید. چرا؟ چون ما از آقای خلیل زاده و کریمی مبلغ 330 میلیون طلب داریم. دهنوی هم ششصد و خورده ای از سپاهان طلب دارند. پول را ما باید بدهیم که الان نداریم و به رحیمی هم گفتم 48 ساعت وقت به ما بدهید.

رحیمی: دهنوی گفت نزولش را می دهیم. ما نزول می گیریم؟

رویانیان: من او را می شناسم، خانواده او را در مشهد دیدم. یک مقدار بحث عاطفی را هم در نظر بگیرید. من پریروز از شما عذر خواهی کردم و از شما مهلت 48 ساعته خواستم.

رحیمی: اگر دهنوی آن صحبت را نکرده بود ما هم آن صحبت ها را نمی کردیم. بنظرم بهتر است دو نفری باهم در این باره صحبت کنیم.

رویانیان: من با اخلاق شما دارم آشنا می شوم. می دانم شما نمی خواهید خانواده بازیکنان لطمه ببینند. یک مقدار هم شیطنت رسانه ها را در نظر بگیرید.

فردوسی پور: همیشه این کاسه کوزه ها سر رسانه ها خراب می شود.

رحیمی: کار شجاع خلیل زاده جداست. او از ما پول نگرفته ولی از پرسپولیس گرفته است. اما دهنوی از هر دو پول گرفته که این بی سابقه است.

رویانیان: کریمی چیزی حدود 300 و خورده ای از ما دریافت کرد. 60 میلیون جریمه دهنوی بخاطر شکایت ما بود.

فردوسی پور: ولی شما گفته بودید اصلا با کریمی صحبت هم نکرده بودید و دقایقی پیش گفتید که در مجموع او و خلیل زاده این مبلغ را گرفته اند. اما الان می گویید 300 میلیون داده اید!

رویانیان: ایشان به من گفته بود با نفت تهران ارتباطی ندارم. ما بداخلاقی نکردیم و به او احترام می گذارم. درباره او و خلیل زاده خیلی چیزها را نگفتم. من اعتقاد دارم باید در جرایم با همه یکسان باشند.

فردوسی پور: من اعتقاد دارم باید برخورد جدی تری انجام شود. 60 میلیون تومان برخورد نیست.

رحیمی: من خودم درخواست کردم که همه کسانی که دوجا قرارداد دارند را محروم کنیم.

رویانیان: من از خدا می خواهم یک بازیکنم محروم شود و دو نفر از شما محروم شود.

فردوسی پور: بنظرم شما نیاز به یک جلسه مشترک دارید.

بعد از این صحبت ها فردوسی پور با رویانیان و رحیمی خداحافظی کرد و چند حاشیه از لیگ برتر پخش شد.

بخش پایانی برنامه نود را نشان دادن جدول لیگ و آمار نظر سنجی این برنامه تشکیل داد. در نظر سنجی برنامه نود پرسیده شده بود کدام تیم، بهترین عملکرد را در فصل نقل و انتقالات داشته است. گزینه های این نظر سنجی را استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی تشکیل می دادند.

در این نظرسنجی دو میلیون و چهارصد و سی و چهار هزار نفر شرکت کردند و استقلال با 45 درصد در رتبه نخست و پرسپولیس، سپاهان و تراکتور سازی به ترتیب با 35 درصد، 14 درصد و 6 درصد در رتبه های دوم تا چهارم ایستادند.

برنامه نود ساعت 2:30 بامداد به پایان رسید.


نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط kanonshahin
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ