کانون شاهین
دانلود موزیک ویدیو حمید عسکری , بیو گرافی محسن لرستانی , سريال دختران حوا , جدیدترین لباس نامزدی ساده وشیک , دانلود اهنگ جدید فرزاد فرزین به نام من و تو , عکس های عاشقانه با کیفیت , شعری عاشقانه از حافظ , دانلود اهنگ جدید فاطمه گل , عکس بازیگران فیلم آفتاب مهتاب زمین , عکس ماشین bmw z4

دکتر احمدي نژاد در جمع علما و روحانيون همدان گفت: هنوز سياست هاي دولت به طور كامل اجرا نشده و عده اي در مقابل آن به مقاومت و ايستادگي برخاسته اند اما به فضل الهي مقاومت هاي شان در هم خواهد شكست .


به گزارش آريا، رييس جمهور با تاكيد بر اينكه به فضل الهي مقاومت ها در برابر سياست هاي عدالت خواهانه دولت در هم خواهد شكست، گفت : براي سازندگي ايران اسلامي و رفع نابساماني ها بايد به اصل فرهنگ انقلاب و دستورات اسلام براي اداره كشور رجوع كنيم .


دكتر محمود احمدي نژاد صبح پنج شنبه در ديدار طلاب ، علما و روحانيون استان همدان با تاكيد بر ضرورت استفاده از آموزه هاي ديني در جهت رفع مشكلات كشور، تصريح كرد : حاكميت اسلام صرفا يك تابلو و نماد نيست . اسلام براي اصلاح اوضاع فرهنگي ، اقتصادي و سياسي كشور برنامه دارد .


رييس جمهور با تاكيد بر اينكه اعتقادي به بنيان هاي اقتصادي نظام سرمايه داري ندارد، خاطر نشان كرد : كساني در كشور خيال مي كنند با فرمول هاي نظام سرمايه داري مي توان اوضاع اقتصادي را اصلاح كرد؛ در صورتي كه اين نظام ها در حال اضمحلال و به پايان تاريخ رسيده اند.


وي افزود : اصل فلسفه انقلاب اسلامي ايران اين بود كه بر مبناي نظام هاي غربي حركت نكند و امروز اگر مشكلاتي در داخل كشور وجود دارد، به خاطر عدم توجه به آرمانهاي انقلاب اسلامي است .


رييس قوه مجريه با اشاره به اينكه عده اي در برابر سياست هاي دولت مقاومت مي كنند و با تبليغات منفي، اجازه نمي دهند اين سياست ها آن گونه كه هست اجرا شود، گفت : اين عده ناجوانمردانه دولت را تخريب مي كنند؛ در صورتي كه همان مقدار جزيي از سياست هاي دولت كه تاكنون اجرا شده، آثار مثبتي در جامعه داشته است و به فضل الهي از عقبه هاي سنگيني كه در مقابل برنامه هاي دولت طراحي شده بود، عبور كرده ايم .


دكتر احمدي نژاد با بيان اينكه اسلام بر اجراي عدالت در همه امور تاكيد دارد، اظهار داشت : دولت تلاش كرده كه سياست هاي خود را بر مبناي عدالت ترسيم كند. دولت معتقد است اگر ماليات به صورت عادلانه اخذ نشود، موجب ثرت هاي بادآورده مي شود و اين ثروت ها جامعه را به فساد مي كشاند . از اين رو دولت تاكيد دارد كه ماليات به صورت عادلانه اخذ شود.


وي افزود: سياست دولت اين است كه همه مردم در برابر قانون يكسان باشند و نبايد به گونه اي اين احساس در مردم به وجود آيد كه افرادي كه قدرتمند هستند در برابر تخلفات خود مصونيت دارند .


رييس جمهور اضافه كرد: نرخ سود سابق بانكي اشكال شرعي دارد و بايد عقود اسلامي به طور كامل عملياتي شود و در چنين صورتي است كه اقتصاد شكوفايي به وجود خواهد آمد و كشور به پيشرفت كامل خواهد رسيد .


وي تاكيد كرد : هنوز سياست هاي دولت به طور كامل اجرا نشده و عده اي در مقابل آن به مقاومت و ايستادگي برخاسته اند اما به فضل الهي مقاومت هاي شان در هم خواهد شكست .


دكتر احمدي نژاد افزود:دستورات اسلام در زمينه اقتصاد و ديگر امور كشور بايد اجرا شود و دولت در اين مسير حركت مي كند .


رييس جمهور گفت : اگر بنا است در كشورمان سازندگي اتفاق بيفتد، بايد به همه نقاط كشور توجه كرد و اتفاقا بايد به محروم ترين و دور افتاده ترين نقاط اولويت داده شود .


رييس قوه مجريه خاطر نشان كرد : دولت نهم از انديشه انقلاب اسلامي به طور مستدل و قاطع حمايت مي كند .


دكتر احمدي نژاد در بخش ديگري از سخنان خود در جمع علماي استان همدان ، شهر همدان، روحانيت و حوزه علميه و مردم اين شهر را كانون حركت هاي انسان ساز و تعالي بخش كشور دانست و گفت : همدان پشتوانه محكم و مستحكم انقلاب اسلامي است .


رييس جمهور تربيت و پرورش انسان ها را مهمترين و اصلي ترين هدف حوزه هاي علميه دانست و اظهار كرد: به فضل الهي حوزه و مدارس علميه ايران، همواره پرچمدار ساختن و تربيت انسانها و دفاع از كرامت آنان بوده است .


وي اضافه كرد : هيچ اتفاق مهمي در دنيا رخ نخواهد داد مگر اينكه انسانها ساخته شوند و در جمهوري اسلامي با آرمانهاي بلند تاريخي و جهاني، هيچ كاري مهمتر از ساختن انسانها نيست .


رييس جمهور گفت: روحانيت اسلام هميشه در جبهه عدالت و دفاع از حقوق ملت و مظلومين بوده و خواهد بود .


وي با اشاره به تقويت ارتباط حوزه علميه و دولت، اظهار داشت : پيش از اين به گونه اي تبليغ كرده اند كه ارتباط دولت و حوزه به امري ممنوعه تبديل شود و اين يك اشتباه است. مگر مي شود حوزه از نيازهاي جامعه و مسايل حكومت بركنار باشد.البته معناي اين حرف اين نيست كه دولت مي خواهد در نظريه پردازي هاي حوزه علميه دخالت كند .ما نيازهاي جامعه را به حوزه ها منتقل مي كنيم وانتظار پاسخ اسلامي براي آن را داريم .


رييس قوه مجريه با اشاره به اينكه بدون مديريت و حاكميت انسان كامل، استعدادهاي انساني شكوفا نمي شود، تصريح كرد: همه مشكلات عالم به خاطر مديريت طاغوت ها است .


رييس جمهور اضافه كرد: مشكل اصلي جهان به خاطر غفلت از امام(ع) است و روح تبليغ دين جز دعوت به امام(ع) نيست و همه مسايل عالم ذيل امامت قرار دارد.
 
نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط kanonshahin
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ