کانون شاهین
دانلود موزیک ویدیو حمید عسکری , بیو گرافی محسن لرستانی , سريال دختران حوا , جدیدترین لباس نامزدی ساده وشیک , دانلود اهنگ جدید فرزاد فرزین به نام من و تو , عکس های عاشقانه با کیفیت , شعری عاشقانه از حافظ , دانلود اهنگ جدید فاطمه گل , عکس بازیگران فیلم آفتاب مهتاب زمین , عکس ماشین bmw z4
رئيس ستادكل نيروهاي مسلح با بيان اينكه ملت ايران اجازه نمي‌دهد كسي به مرزهايش وارد شود، گفت: يك هواپيما به خاطر تداخل در اطلاع‌رساني بدون اجازه وارد آسمان ما شد كه ارتش دلاور به آنها دستور نشستن داد و هنگامي كه نزديك بود از فضاي ايران خارج شود، به سمتشان شليك كرد.    
 
به گزارش فارس، سردار سرلشگر سيدحسن فيروزآبادي رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح صبح روز پنجشنبه پس از دريافت نشان عالي استقلال از رييس‌جمهور در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگيري تعدادي از جاسوسان اسراييلي در ايران اظهار داشت: جاسوسان سعي مي‌كنند در شكل‌هاي پيچيده وارد عمل شوند و اين مساله در مرزهاي هوايي، زمين و دريايي اتفاق مي‌افتد و البته نيروهاي مسلح ما در اين ارتباط بسيار هوشيار هستند.
وي با بيان اين‌كه جاسوسي دريدن حجاب يك ملت است، گفت: وقتي جاسوساني دستگير مي‌شوند، يعني پرده عزت كشيده مي‌شود و اين يكي از زواياي قدرت نيروهاي مسلح است.
رييس ستاد كل نيروهاي مسلح اظهار داشت: نيروهاي مسلح ايران از روز اول نه براي تهديد، بلكه براي دفاع از گوهر گران‌بهاي انقلاب اسلامي سازمان گرفت و زماني كه بسيج در سال 59 و سپاه در ارديبهشت سال 58 تشكيل شد و ارتش در 29 فروردين 58 حكم و فرمان جديد خود را از امام دريافت كرد، جنگي در ميان نبود.
فيروزآبادي گفت: آمريكايي‌ها و انگليسي‌ها با لباس خودشان به سمت ايران نمي‌آيند. در اطراف جزيره ابوموسي بارها ديده‌ايد كه كشتي متجاوزي را دستگير كرده‌ايم كه همراه آن‌ها گاهي افراد نظامي مسلح بودند و بعد آمده‌اند و گفته‌اند ما يك خانم آلماني يا يك آقاي استراليايي بوديم و آمده بوديم اين‌جا سياحت كنيم.
وي افزود: جاسوسان در شكل‌هاي پيچيده و پوشيده وارد مي‌شوند، هم در مرزهاي هوايي و هم زميني اين اتفاق مي‌افتد و نيروهاي مسلح ما نيز در اين زمينه هوشيار هستند.
عضو شوراي عالي امنيت ملي يادآور شد: يك زاويه قدرت نيروهاي مسلح ما اين است كه توانست كار پيچيده و شگفت‌انگيز اسرائيلي‌ها را خنثي و جاسوسان آن‌ها را دستگير كنند كه با اين كار، اقتدار و عزت ملت ايران در برابر چهره اسرائيلي‌هاي بدخواه، متبلور شد و جلوه كرد.
رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح با بيان اين‌كه ملت ايران ملتي عزيز و مقتدر و داراي يك فرهنگ بسيار عزيز و انقلابي گرانقدر است، خاطر نشان كرد: اين انقلاب يك حادثه‌ در درون يك كشور نيست، اين انقلاب يك جهش در افكار فرهنگي، اجتماعي، سياسي و نظامي در جهان است و يعني اينكه فرهنگ امپرياليسم، چه به شكل كمونيسم و چه به شكل سرمايه‌داري و ليبراليسم و هر شكل ديگر، پايه‌هايش در دنيا ريخته شده و امام‌ خميني(ره) در برابر اين فرهنگ‌هاي ضدبشري فرياد زد و آمد كه حق بشر را به او برگرداند.
فيروزآبادي تاكيد كرد: اين‌كه انقلاب اسلامي كمر امريكا و استكبار را شكست، نه به اين معنا كه آن‌ها را از ايران بيرون كرد، بلكه پايه‌هاي اصلي، فرهنگ استكباري ، ضد بشري و ضد انساني آن را كه در جهان پايه‌گذاري كرده بودند، مورد حمله قرار داد و وقتي ايران آزاد شد، به عنوان مركز ارائه الگوي حكومت مردم‌سالاري ديني در عرصه‌ جهاني مطرح شد.
وي تاكيد كرد: فرهنگ انقلاب اسلامي با كار نظامي صادر نمي‌شود، اين فرهنگ با ادراك قلبي بشر احساس مي‌شود.
رييس ستاد كل نيروهاي مسلح درباره تهديدهايي كه عليه ايران صورت مي‌گيرد نيز افزود: وقتي بالاخره فردي دچار گرفتاري و سختي مي‌شود، فرياد مي‌زند و قاعدتا كساني را كه در برابر او هستند، تهديد مي‌كند، ولي بايد دانست تهديدي از دست اسرائيلي‌ها و آمريكايي‌ها برنمي‌آيد، نه اين‌كه آمريكايي‌ها داراي قدرت نظامي نيستند و يا صهيونيست‌ها، در كشورشان داراي سلاح نيستند، بلكه به اين خاطر كه اكنون سلاح جنگ نمي‌كند، پيروزي نمي‌آورد و اين يكي از پيام‌هاي انقلاب ماست. تهديد با سلاح امروز، بشري را كه صداي امام راشنيده، نمي‌ترساند.
فيروزآبادي با بيان اين‌كه ملت ايران اجازه نمي‌دهد كسي به مرزهايش وارد شود، گفت: نمونه مشخص آن اتفاقي بود كه در دو ماه اخير اتفاق افتاد. حال با پيچيدگي‌هاي سازمان سيا اين كار را كرده بودند يا از دستشان در رفته بود، بالاخره اينكه چند ژاندارم را گذاشته بودند در هواپيماي نظامي و آورده بودند در مرزهاي ايران و ارتش ايران، بلافاصله به آن هواپيما تذكر داد و اجازه نداد وارد آسمان كشور شود ، آنها عقب رفتند و از جاي ديگر وارد شدند، هواپيماهاي تيزپرواز ارتش جمهوري اسلامي ايران بلند شدند و رادارهاي ايران آن‌ها را تعقيب كردند، آنها را آوردند و نشاندند و بازجويي و شناسايي كردند و سپس اجازه دادند كه بروند.
وي افزود: يك هواپيماي ديگر نيز به خاطر تداخل در اطلاع‌رساني بدون اجازه وارد آسمان ما شد كه ارتش دلاور ما آن را نيز در طول مسير همراهي كرد و دستور نشستن داد و هنگامي كه آنها (اين دستور را اجابت نكردند و) نزديك بود از فضاي ايران خارج شود، به سمتشان شليك كرد.
رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح با بيان اين‌كه ملت ما يكپارچه با سازماندهي نيروهاي مسلح آماده شده‌اند و تمام امكانات مورد نياز براي دفع تهديد‌ها را فراهم كرده‌اند، هم‌چنين با يك طرح‌ريزي يكپارچه براي دفاع از هر نقطه كشور آماده‌اند، گفت: ديديد وقتي انگليسي‌ها اشتباه كردند و قايقشان 10 متر وارد كشور ما شد، يك پاسدار اسلام با شعار الله‌اكبر به قايق آنها وارد شد و بعد آن قايق را آوردند و خود آنها اعتراف كردند كه تجاوز كردند و شاهد بوديم كساني كه داخل قايق بودند نيز ترسيده بودند و اين يعني قدرت انگليسي‌ها! آمريكايي‌ها نيز فرهنگشان تفاوتي با فرهنگ انگليسي‌ها ندارد؛ گرچه بايد فكر كنيم آنها جانشان را نيز بيشتر دوست دارند.
فيروزآبادي گفت: نيروهاي آمريكايي مدت شش سال است كه با امكانات و تجهيزات در اطراف ما هستند، ولي كسي جرات نكرده و ندارد به مرزهاي مقدس جمهوري اسلامي ايران كه خدا از آن دفاع مي‌كند و ملت ايران پاي فرمان خدا ايستاده، تجاوز كند.

 


نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط kanonshahin
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ