کانون شاهین
دانلود موزیک ویدیو حمید عسکری , بیو گرافی محسن لرستانی , سريال دختران حوا , جدیدترین لباس نامزدی ساده وشیک , دانلود اهنگ جدید فرزاد فرزین به نام من و تو , عکس های عاشقانه با کیفیت , شعری عاشقانه از حافظ , دانلود اهنگ جدید فاطمه گل , عکس بازیگران فیلم آفتاب مهتاب زمین , عکس ماشین bmw z4

زنان زنداني که با نقشه قبلي دختر جواني را به قتل رسانده اند روز گذشته در شعبه 71 دادگاه کيفري استان تهران مورد تحقيق قرار گرفتند.

به گزارش اعتماد، پرونده جنايي براي اين زنان زنداني سه سال پيش و زماني تشکيل شد که به بازپرس ويژه قتل خبر دادند دختر جواني به نام هانيه در زندان کشته شده است.

بعد از انجام تحقيقات معلوم شد پنج زن در قتل هانيه دخالت داشته اند و عامل قتل زني ميانسال به نام «ش» است که به جرم قاچاق دختران به دوبي، رابطه نامشروع و خروج غيرقانوني از کشور در زندان به سر مي برد.

همچنين مشخص شد اين زن، در زندان يک باند تشکيل داده و اعضاي گروهش که شيرين، فاطمه، ليلا و هديه نام دارند در قتل هانيه با او همکاري کردند.

هانيه که به دليل مصرف مواد مخدر در زندان دوران محکوميتش را سپري مي کرده در زندان زني به نام پريسا را کشته و سپس خودش به قتل رسيده بود. ليلا يکي از متهمان در تحقيقات پليسي گفت؛ «ش» از زندانيان ثروتمند زندان بود. ما هم براي ترک مواد و هم به جرم اعتياد در زندان به سر مي برديم.«ش» به ما گفت اگر هانيه را بکشيم هر چه پول بخواهيم مي دهد و بعد برايمان وکيل مي گيرد که از زندان نجات پيدا کنيم. ما همگي افراد بي کسي بوديم و براي رسيدن به پول حاضر بوديم هر کاري انجام بدهيم به همين خاطر پيشنهاد «ش» را پذيرفتيم. ليلا ادامه داد؛ روز حادثه وارد سلول هانيه شديم و در يک دعواي ساختگي شيرين يکي از همدستان مان با ضربات چاقو او را به قتل رساند. وقتي تحقيقات بازپرس پرونده به پايان رسيد، براي پنج زن زنداني قرار مجرميت و کيفرخواست صادر و پرونده به شعبه 71 دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد. در حالي که وقت محاکمه براي پنج زن زنداني تعيين شده بود به قضات شعبه 71 دادگاه کيفري استان تهران خبر رسيد شيرين در زندان به طور مرموزي جان باخته است. هر چند هم سلولي هاي شيرين مدعي بودند کسي وارد سلول او شده و شبانه رگ دست شيرين را بريده، اما تحقيقات بازپرس نشان داد اين زن خودکشي کرده است.

بنابراين چهار متهم در پرونده باقي ماندند. روز گذشته با توجه به اينکه مادر هانيه در دادسرا هيچ تقاضايي مطرح نکرده بود و در دادگاه نيز حاضر نشد جلسه محاکمه چهار زن زنداني به وقت ديگري موکول شد. اما ليلا يکي از چهار زن خارج از جلسه محاکمه، براي قضات گوشه يي از اين حادثه را توضيح داد. وي گفت؛ من زماني که به جرم مصرف مواد زنداني شدم 16 ساله بودم و در واقع بايد مرا در کانون اصلاح و تربيت نگهداري مي کردند، اما به زندان بزرگسالان منتقلم کردند. در آنجا با بقيه هم جرم هايم آشنا شدم. قرار بود من در زندان مواد را ترک کنم، به همين خاطر هم به من داروهاي آرام بخش زياد مي دادند. ترک کردن مواد در زندان کار دشواري است. خيلي عصبي و پرخاشگر شده بودم، مرتب دعوا مي کردم به همين خاطر هم مرا به سوئيت منتقل کردند.   وي ادامه داد؛ سوئيت جايي است که زندانيان ناآرام را نگهداري مي کنند. من در آنجا با فاطمه و هديه و شيرين آشنا شدم و همگي با «ش» دوست شديم. مدتي که گذشت فهميديم «ش» با هانيه رابطه صميمي دارد. «ش» فکر مي کرد هانيه به او خيانت کرده است و با افراد ديگري دوست شده. اين مساله عذابش مي داد، چند بار بر سر اين مساله با هانيه دعوا کرده بود. «ش» فکر مي کرد دوستي هانيه با دختري به نام پريسا به شدت قوي شده و براي اينکه هانيه را فقط با خودش نگه دارد او را وادار کرد پريسا را بکشد.   در زندان زناني که با ما هم بند بودند همگي از «ش» مي ترسيدند. ليلا ادامه داد؛ وقتي پريسا کشته شد «ش» به من گفت آثار جرم را از بين ببرم و من هم اين کار را کردم، البته من در پرونده قتل پريسا هم متهم هستم اما قسم مي خورم فقط آثار جرم را از بين بردم و هيچ نقشي در کشتن او نداشتم و الان پرونده قتل پريسا در شعبه 80 دادگاه کيفري در حال رسيدگي است. دختر 20 ساله در مورد مرگ شيرين ديگر هم جرمش گفت؛ پس از قتل هانيه- دومين مقتول- «ش» کارهايي را که گفته بود، نکرد و ما را تنها گذاشت. او قتل را به گردن ما مي انداخت و مرتب به شيرين مي گفت ضربات اصلي را تو زدي و اين تو هستي که قصاص مي شوي.   شيرين در آن زمان دختري بسيار جوان بود. او هيچ حامي نداشت. آنقدر ترسيده بود که حتي نمي توانست با ما صحبت کند، به همين خاطر هم خودکشي کرد. شيرين هم به مواد مخدر اعتياد داشت و بسيار عصبي بود و تعادل روحي نداشت. وقتي قاضي از ليلا پرسيد آيا آدرسي از مادر هانيه داريد يا نه، دختر جوان گفت؛ مادر هانيه آدرس را در دادسرا ارائه داده بود. وقتي ما براي آخرين دفاع رفتيم بازپرس گفت او خانه اش را عوض کرده و خبري از وي نيست. البته بعد از قتل ما را به زندان رجايي شهر انتقال دادند.

من مدتي ديرتر از هم جرمانم به رجايي شهر رفتم و در آن زمان بود که مادر هانيه را در زندان و در بند موادي ها دو بار ديدم. مادر هانيه هم مواد مصرف مي کرد و هر چند وقت يک بار او را بازداشت مي کردند. در آن موقع هيچ حرفي با من نزد. شايد هم درست مرا نشناخت. احتمال دارد باز هم او را زنداني کرده باشند. ليلا در مورد اينکه چرا «ش» را به رجايي شهر انتقال ندادند، گفت؛ اتفاقاً او هم با ما به زندان رجايي شهر آمد، اما به دليل کارهاي خلافي که در زندان انجام داد، او را به زندان ورامين بردند و از ما جدا شد. اين زن در طول سه سال گذشته که زنداني شده 9 پرونده جديد دارد که همگي به خاطر خلاف هايش در زندان تشکيل شده است.

بنا بر اين گزارش پس از توضيح هاي ليلا پرونده چهار زن زنداني براي پيدا کردن اولياي دم به دادسرا بازگردانده شد و در صورتي که نشاني از مادر هانيه به دست نيايد دادستان بايد به عنوان ولي دم قهري براي متهمان تقاضاي مجازات کند. با مشخص شدن اين موضوع چهار زن زنداني به صورت فوق العاده محاکمه مي شوند.


نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط kanonshahin
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ